czwartek, 7 lutego 2013

...i dzieci już nie były tak wesołe jak kiedyś.
5 miesięcy później śniadanie już nie było tak fajne i pełne radości jak przed śmiercią Zbyszka,Renata za każdym razem gdy idzie spać płacze.
Tym czasem w niebie:
-Hej Zbyszek co u ciebie brachu-rzekł anioł struż Zbyszka.
-A nic po prostu tęsknię za moją rodziną-powiedział Zbyszek.
-Da się zrobić-odpowiedział anioł struż.
Zbyszek zdziwił się,że cokolwiek można zrobić by znów być ze swoją rodziną,ale to co wymyślił anioł to nie było koniecznie to co miał na myśli Zbyszek.
Anioł wysłał Zbyszka na ziemię,ale w postaci małego buldoga,Zbyszek nie wiedział czemu jest taki niski i czemu bez przerwy się ślini,dopiero gdy anioł mu wszystko wytłumaczył zorientował się,że jest pieskim.
-Co ty ze mną zrobiłeś-rzekł Zbyszek do anioła.
-Chciałeś być na ziemi ze swoją rodziną to jesteś-odpowiedział anioł do Zbyszka.
-Ale chodziło mi o to byś mnie wysłał pod moją dawną postacią!-krzykną ze złością Zbyszek.
Po kilku min. Zbyszek i anioł dotarli do domu jego rodziny,anioł zapukał do drzwi domu i odleciał do nieba.
-Ej!!A ty dokąd!-krzyczał Zbyszek do anioła,ale anioł nie usłysz ł krzyczenia Zbyszka.
Drzwi otworzyła Renata z Zosią na rękach.
- O popatrz Zosia piesek-powiedziała smutna Renata,i wzięła Zbyszka do domu.
Dzieci od razu się zaprzyjaźniły z nowym Zbyszkiem,a Renata już dała sobie spokój z płaczem przed snem i Zbyszkiem,miała go nadal w sercu,ale nie zdawała sobie sprawy,że Zbyszek jest obok niej codziennie.

                           KONIEC!! :3
                                         

środa, 6 lutego 2013

Dawno,dawno temu za kilkoma górami,za kilkoma lasami stał sobie mały domek,a w tym domku żyła sobie szczęśliwa rodzinka.
W tej rodzince było 5 osób:mama-Renata,tata-Zbyszek,małe dziecko-Zosia,nastolatka-Olga i dziecko (wiek szkolny)-Olaf.
Ich życie było spokojne i radosne,ale pewnego dnia stało się coś nie spodziewanego,nagle przy obiedzie cała rodzina usłyszała dziwne dźwięki,jakby ktoś krzyczał z bólu,cała rodzina wyszła na dwór,a na dworze krew prowadząc do lasu.
-Ja tam pójdę,a wy tu zaczekajcie-rzekł Zbyszek.
-Ale jak ci się coś stanie-powiedziała Renta,zdenerwowana całą sytuacją.
-Spokojnie będę ostrożny-powiedział Zbyszek,pocieszając żonę.
Zbyszek poszedł za śladami krwi do lasu,szedł szedł szedł i nagle usłyszał dziwny głos,jakby ktoś na niego warczał.
Całkiem nie spodziewani z za drzewa wyskoczył dziwny zakrwawiony potwór,Zbyszek zanim zdążył uciec bestia zdążyła go pożreć.
Z lasu wydobył się dźwięk krzyku.
Renata przestraszyła się i szybko chciała zobaczyć czy wszystko w porządku z jej mężem.
-Dzieci idźcie do domu ja na chwilę pójdę zobaczyć co się stało,za chwilę wrócę-powiedziała zdenerwowana Renata.
-Dobrze mamo-odezwała się Olga.
Renata poszła za śladami do lasu szła szła szła i z przerażeniem znalazła zwłoki swojego męża,Renta zaczęła krzyczeć jak najgłośniej.
Gdy Renata weszła do domu zapłakana.
-Wasz tata...-mówiła nie chętnie Renata.
-Wasz tata nie żyję-powiedziała z rozpaczą Renata.
Olaf rozpłakał się i wyszedł na dwór,a Olga pobiegła za nim.
Mała Zosia nie rozumiała tej sytuacji,była jeszcze za mała by zrozumieć co się stało,od tamtej chwili ich rodzina się rozpadła i...


                                 

wtorek, 5 lutego 2013

Hej!!!
Nazywam się Dominika,ten blog będzie poświęcony różnymi historiami mogą być prawdziwe lub nie,ale wy też będziecie mogli pisać swoje pomysły na następne historie,możecie pisać pomysły w komentarzach lub pisać na ask.fm na koniec będzie napisany link do mojego ask.fm,no dobrze to teraz poznacie mnie trochę :)
Jestem uczennicą,chodzę do klasy sportowej,z przedmiotów najbardziej lubię j.polski,plastykę,wf i technikę,uwielbiam pływać i biegać ze swoim pieskiem Pixelkiem,jest on rasy york :)
Mam małego braciszka nazywa się Dawid,jest ode mnie o 10 lat młodszy,wiem szok :o
Moją naj najlepszą przyjaciółką jest Kasia,nie widujemy się często od kiedy się przeprowadziłam do innego miasta,teraz widujemy się w wakacje,ferie i czasem w weekendy :(
No i to na tyle z tej zapowiedzi,że tak to nazwę,to ja was żegnam.Paaaaa :3
http://ask.fm/MisiaakPL