wtorek, 5 lutego 2013

Hej!!!
Nazywam się Dominika,ten blog będzie poświęcony różnymi historiami mogą być prawdziwe lub nie,ale wy też będziecie mogli pisać swoje pomysły na następne historie,możecie pisać pomysły w komentarzach lub pisać na ask.fm na koniec będzie napisany link do mojego ask.fm,no dobrze to teraz poznacie mnie trochę :)
Jestem uczennicą,chodzę do klasy sportowej,z przedmiotów najbardziej lubię j.polski,plastykę,wf i technikę,uwielbiam pływać i biegać ze swoim pieskiem Pixelkiem,jest on rasy york :)
Mam małego braciszka nazywa się Dawid,jest ode mnie o 10 lat młodszy,wiem szok :o
Moją naj najlepszą przyjaciółką jest Kasia,nie widujemy się często od kiedy się przeprowadziłam do innego miasta,teraz widujemy się w wakacje,ferie i czasem w weekendy :(
No i to na tyle z tej zapowiedzi,że tak to nazwę,to ja was żegnam.Paaaaa :3
http://ask.fm/MisiaakPL


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz